День святого Валентина

Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи . Свято проводилось для старшокласників – учнів 8-11 класів і мало назву “Магічна сила кохання” .

Свято проводилось у формі конкурсно-розважальної програми. Змагання проводилось для 4 пар, які були обрані жеребкуванням. Журі оцінювало конкурсантів. Проводилися різноманітні конкурси: артистичний, танцюваьний, пісенний, в яких учасники показали всі свої таланти. Крім того, була проведена гра з глядачами, в якій прийняли участь всі бажаючі. Свято пройшло цікаво і весело.

Отже, коротко про це свято. День святого Валентина, або День закоханих – свято, який 14 лютого відзначають багато людей по всьому світу. У США – c 1777 року, в країнах СНД – з початку 90-x гoдoв.

Історія свята дня святого Валентина бере свій початок з Луперкалій Стародавнього Риму. Луперкалії – фестиваль еротизму на честь богині «божевільного» кохання Juno Februata і бога Фавна (Луперк – одне з його прізвиськ), покровителя стад, який відзначався щороку 14 лютого.

У 494 році н. е.. Папа Геласій I спробував заборонити Луперкалії. Свята, який прийшов на заміну Луперкалії, був призначений небесний покровитель – святий Валентин, якого римський імператор Клавдій II наказав вбити за його проповідницьку діяльність серед молоді. Він був страчений 14 лютого. Клавдій II розсудив, що одружений солдат навряд чи буде хоробрим і запеклим, тому заборонив легіонерам одружуватися. Епіськопі міста Терні Валентин вважав інакше і таємно вінчав закоханих солдатів.

Через деякий час Валентин був схоплений і засуджений до скарбниці. У в’язниці, священик Валентин закохався в дочку чи то свого ката. Але, на жаль, любов Валентина не врятувала, і він таки був страчений 14 лютого приблизно в 270 році нашої ери.

Перед смертю Валентин написав любовний лист своїй коханій, яке закінчив словами «від твого Валентина». Як свідчить легенда, цей лист і поклало початок традиції писати своїм улюбленим листи з зізнаннями в коханні – валентинки.

Велика частина «валентинок» анонімна, не має зворотної адреси, написана справа наліво або лівою рукою. Так прийнято – це додає загадковості. Правда одержувачі потім змушені шукати анонімного посланника, якщо вірять у долю.

Кожен народ відзначає день святого Валентина по-різному. Британці, наприклад, в День святого Валентина посилають любовні послання не тільки друзям і знайомим, але і своїм домашнім тваринам. Японці ж виявилися більш оригінальні – вони переробили 14 лютого в «8 березня для чоловіків», коли подарунки отримують в основному чоловіки.

Вітаємо всіх з Днем Закоханих!
Кохайте і будьте коханими!!!А на додаток наші фото з святкування Дня Валентина