Тиждень англійської мови

Звіт про проведення тижня англійської мови

Тиждень англійської мови у Кумарівській загальноосвітній школі проходив з 10 по 14 лютого 2020 року .

Мета  проведення Тижня англійської мови:

Практична:оволодіння мовним матеріалом для вільного спілкування в усному та писемному мовленні;уміння розуміти пісенний та поетичний матеріал;уміння виконувати проектні роботи, творчі завдання, складати та розгадувати ребуси та кросворди; оволодіння знаннями про культуру та традиції англомовних  країн.

Освітня: формування комунікативних умінь: уміння слухати співрозмовника, реагувати на його мову, починати, підтримувати і завершувати розмову;формування особистості через залучення до культури і побуту іншого народу, через виховання доброзичливого, поважного ставлення до всіхлюдей, незалежно від мови, якою вони говорять, через вироблення норм поведінки у суспільстві; формування розуміння значення іноземної мови у суспільстві, залучення  учнів до діалогу культур.

Виховна: виховання культури спілкування,  розширення світогляду; виховання естетичного сприйняття пісенно-поетичного матеріалу; виховання толерантного ставлення до інших культур, розвиток позитивних якостей; розвиток творчого рівня вихованців.

План проведення Тижня англійської мови

Дата Заходи Клас
10.02.2020 1) Урочиста лінійка з нагоди відкриття тижня англійської мови 2) Перегляд англомовного мультфільму «Cinderella» 1 – 11 кл   1 – 4 кл  
11.02.2020 1) 15 вражаючих причин вивчати іноземну мову. 2) Інформаційна година стосовно традицій святкування St. Valentines Day. 5-7 класи   8-11 класи  
12.02.2020 Мовний практикум з англійської мови. 7 – 11 кл.
13.02.2020 Перегляд англомовного фільму « The lost Valentine» 8 – 11 кл.
14.02.2020 Підведення підсумків та закриття тижня англійської мови. 1 –11 кл.

Тиждень розпочався із робочої лінійки, на якій учителька англійської мови  ознайомила учнів школи із планом проведення та завданнями тижня. Цього ж дня було переглянуто мультфільм «Cinderella” з учнями 1-4 класів.

  У вівторок  знання англійської мови поповнювали учні 5-11 класів. Учні 5-7 класів дізналися про 15 вражаючих причин вчити іноземну мову. А учні 8-11 класів ознайомилися з історією виникнення Дня Святого Валентина та традиціями святкування цього свята в різних країнах.

В середу після уроків було проведено мовний практикум для учнів 7-11 класів. На мовному практикумі учні переглядали відео про те, як діти їдуть до Англії жити в сім’ї для досконалого вивчення мови. Після перегляду відео учні виконували завдання. Далі складали пазл-пісню і виконували її під караоке.

          В четвер вчитель разом з дітьми переглянули фільм на англійській мові “The lost Valentine”. Після перегляду фільму учні виконували завдання.

          У п’ятницю, за традицією було підведено підсумки тижня англійської мови з учнями школи за чашкою запашного чаю чи кави.

Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей  та пізнавальних інтересів учнів та довів, що сучасні школярі люблять, і хочуть вивчати  англійську мову.