День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

До цієї події долучилися учні нашої школи. Учні 1-4 класів прийняли участь в уроці-подорожі “Подорож океаном Інтернету”. Клоасовод Л.Є. Камінька підготувала учніям для перегляду “Казку про безпечний Інтернет”.

Для учнів 5-7 класів -класовод 7 класу О.М.Курочкіна провела тренінг “Я – за безпечний Інтернет”. Учні мали можливсть дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; дізнатися про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання. Під час тренінгу діти розробили Правила розумного користувача Інтернету., перенглянули відео “Безпека в Інтернеті “.

Для учнів 8-11 класів був проведений брейн-ринг “Інтернет – користь чи прихована небезпека” –змагання на тему безпеки підлітків в мережі Інтернет, яке підготувала вчитель інформатики Т.В. Кулачинська. В змаганні брали участь 3 команди , які змагалися за звання найкращого користувача Інтернетом. Учні переглянули відео “30 порад для користувача Інтернету”, пройшли анкетування та розробили поради “Як уберегтися вд небезпеки в мережі Інтернет”. Крім того протягом тижня класні керівник та класоводи проводили бесіди з кібербезпеки в мережі, ознайомили учнів з безпечними сайтами для навчання.

Крім того, багато корисної інформації можна знайти в соцмережах: