Вшанування Шевченка

“Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!” -ці слова Остапа Вишні стали девізом Шевченківських днів у школі. Кожної весни весь світ вшановує великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Протягом тижня у школі було проведено ряд заходів, присвячених цій визначній людині:  фотопрезентацію «Живописні полотна Тараса Шевченка», під час роботи якої учні школи могли познайомитися з картинами Т. Г. Шевченка, а також дізнатися про техніки малювання, якими він володів. У бібліотеці школи учні могли побачити виставку книг  «Володар у царстві духа», на якій було представлено багато книг Т . Шевченка.

Класовод 1 класу Вайсман Л.С. провела для учнів 1-2 класу вховну годину “Наш Шевченко”, під час якої ознайомила дітей з біографією поета, діти читали вірші Кобзаря, а в кінці уроку створили замальовки до творів поета.

Яскравим заходом тижня став захід “Завжди сучасний Шевченко”, який був проведений учителькою української мови та літератури О.С.Мироник. Мета заходу: поглиблення знань здрбувачів освіти про особистість Т.Г.Шевченка, сприяти формуванню інтересу до його творчості, усвідомленню її актуальності в наш час, спонукати учнів до вивчення творів видатного поета, прищеплювати любов до української літератури. Захід був проведений у формі усного журналу:

  • 1 сторінка “Шевченко – поет”;
  • 2 сторінка – “Рядки, що надихають”,
  • 3 сторінка “Пісні на слова Шевченка”;
  • 4 сторінка “Шевченко-художнік”;
  • 5 сторінка “Памятники Шевченкові”;
  • 6 сторінка “Шевченко в сучасному образотвочому мистецтві”.

Під час заходу учні згадали цікаві епізоди з життя поета, прослухали вірші, присвячені Кобзарю, почули записи улюблених пісень на слова Т. Шевченка. Закінчився захід закликом з вірша великого сина нашого народу: “Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь…”

Фотозвіт