11 клас

До уваги одинадцятикласників та їх батьків!

Міністерство освіти і науки розпочинає трансляцію курсів з підготовки до ЗНО під час карантину. Про це повідомляють на сайті Міністерства.

Розпочнуться курси з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України. Їх транслюватимуть на телеканалі “Рада” та YouTube-каналі МОН.

Трансляція проводиться з 18:30 до 21:00. Надалі вона відбуватиметься за таким графіком:

Середа: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00
Четвер: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00
П’ятниця: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00
Субота та неділя: 10:00 – 20:00 (6,5 годин із перервами)

Офіційний канал МОН, де відбуватиметься трансляція, ТУТ.

Повні курси підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на платформах онлайн-студій:

  • EdEra: ed-era.com
  • ILearn (Освіторія): ilearn.org.ua
  • Prometheus: prometheus.org.ua
    BeSmart: besmart.study

Крім того на стартувала безкоштовна онлайн підготовка до ЗНО на платформі iLearn ( https://ilearn.org.ua/#courses), де ви можете зареєструватися на курси з підготовки до ЗНО по основним предметам. iLearn — це безкоштовна інноваційна платформа громадської спілки «Освіторія» з онлайн-курсами та вебінарами для підготовки до ЗНО. Під час реєстрації користувачі створюють свого гейміфікованого героя і отримують електронні монети ВчиБакси за те, що вчаться.

Бажаємо вам ваш вільний час використати з користю, підготуватися до ЗНО і не забувати, що карантин – це не канікули. Беріжіть своє здоров’я!

Нижче розташовані файли із завданнями по всім предметам для їх опрацювання під час карантину. Всі завдання виконуються дистанційно. В разі потреби консультування з вчителями, користуйтеся послугами електронних скриньок вчителів чи спілкування через соціальні мережі.